ערים מרכזיות

בשנים האחרונות המומחים של רילקו נדל”ן מתמקדים בכמה מהערים המרכזיות והמוצלחות ביותר בארצות הבריתנתוני הצמיחה בכלל ושל שוק הנדל”ן בפרט, כמו גם נתונים סביבתיים אחרים, הופכים אזורים אלו לביצת נדל”ן מניב איכותיים ביותר. צוות האתר של רילקו השקעות נדל”ן אסף עבורכם כמה מהנתונים המעניינים ביותר בדף זה:

קליבלנד אוהיו

קליבלנד, היא העיר הגדולה ביותר באוהיו ובירתו של מחוז קויאהוגה. העיר ממוקמת מערבית לפנסילבניה ובחלקה הדרומי של ימת “אירי”, שהיא אחת מחמש הימות הגדולות באמריקה הצפונית. אוכלוסיית המטרופולין של קליבלנד מונה כ 4.5 מיליון בני אדם והעיר עצמה מתהדרת במרכזים היסטוריים, ותרבותיים וארכיטקטוניים מהגדולים ביותר בארצות הברית.  העיר חווה תהליך אדיר של תנופה כלכלית ופיתוח של מרכזי חינוך, פנאי ותרבות המשמשים את האוכלוסיה הגדלה.

מדוע כדאי להשקיע בקליבלנד?

העיר טרם חוותה עלית מחירים דרסטית, בשוק הנדל”ן, אך  על פי הערכות המומחים של רילקו, היא עומדת לפני עליית מחירים משמעותית בשנים הקרובות בשל תחייה תרבותית חברתית ועסקית.

אוכלוסיה (2019)
380,000
הכנסה חציונית למשק בית
$29,008
מחיר נכס ממוצע
$66,200
גיל חציוני
36.3
אבטלה
9.9%

ג'קסונוויל פלורידה

ג’קסונוויל שוכנת במחוז דובאל שבפלורידה . היא העיר הגדולה ביותר במדינת פלורידה מבחינת גודל האוכלוסייה, והגדולה ביותר בארצות הברית מבחינת שטח.
ג’קסונוויל שוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי באזור הצפוני ביותר במדינת פלורידה. בנוסף, נהר סנט ג’ונס זורם בסמיכות לעיר. בג’קסונוויל הנמל השלישי בגודלו בחוף המזרחי והיא נחשבת לעיר נמל חשובה, מרכז תיירותי ועסקי משמעותי במדינת פלורידה.

מדוע כדאי להשקיע בג’קסונוויל?

העיר נהנית מהגירה חיובית כבר כמה שנים רצופות והינה בעלת הצמיחה הכלכלית המהירה ביותר בפלורידה. אחוז הנכסים המאוכלסים בעיר גבוה ביותר, מה שפותח אפשרויות השקעה ורכישת נכסים מניבים בעלי תשואה גבוה.
מחירי הנכסים בעיר התחילו לטפס רק בזמן האחרון, וקיימים בה חוקים וחוקי מס, המגינים על בעלי נגסים.

אוכלוסיה
911,507
הכנסה חציונית למשק בית
$54,269
מחיר נכס חציוני
$183,700
גיל חציוני
36
אבטלה
5.8%